Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.1.leden Novoroční cyklojízda 2020

80752384_594523254437691_4375831299571580928_n-1-.jpg

 

http://countrybikeii.estranky.cz

http://countrybikeiii.estranky.cz

http://starybiker.webnode.cz

Kdo sem zavítá tak představuji všechny moje stránky z důvodu programu, který je zadarmo a má samozřejmě omezenou kapacitu. jelikož nechci mazat všechny příspěvky, tak vždy vytvářím nové stránky. Zde jsou odkazy na ně: countrybikeii.estranky.cz, countrybikeiii.estranky.cz,starybiker.webnode.cz 

Zdá se všechny pomocné vychytávky z jiných webů jako na př.ankety. e-mail listy ,Chat boxy a p. zmizely. Všechno se pokusím dát do původního stavu, půjde-li to vůbec ještě. 

 

Cyklojízda 1.1.2017

Sraz jako každý rok v 11:00 hod. u bývalého zimního stadionu.

cimg1892.jpg

 

cimg1893.jpg

Obrázky z minulého roku

Čtěte "Ze života cykloskupiny"

 

Čtěte o Abertamech !!!!

Přidána nová rubrika Historie stránek

zúčastněte se ankety o rušení některých rubrik na stránkách Countribiku 

Přidána nová rubrika o dovolených a akcích

Čtěte rubriku "Postřehy z mých cest" 

Přidán článeček o proběhnuté akci  na Pašeráku

Pro zvýšení návštěvnosti budu vždy po nějakém čase (krátkém) umísťovat na tomto místě fotografii krásné dívky nebo ženy

 

017.jpg

 

A jsme v roce 2020

 

  Prostřednictvím této rubriky chceme případné zájemce o Krušné hory navést   na naše odkazy. Ty Vás alespoň virtuálně seznámí s možnostmi, které naše hory poskytují. Zde si můžete vybrat trasu pro cykloturistiku nebo případně i využít možností, které se nabízejí i pěším turistům. Myslíme si, že kliknete-li na naše odkazy určitě najdete něco zajímavého. 

   

ObrazekDnes to je 09.05.2009 jsem se  ve čtvrtém čísle časopisu Cykloturistika dočetl velmi zajímavou věc. V roce 1883 byl na našem uzemí jako první založen klub cyklistů tehdy pod německým názvem "Velociped club Komotau". Napadla mě myšlenka co takhle v této tradici pokračovat? Kdyby se našel někdo ochotný se toho ujmout byl bych mu ve všem nápomocen. Nechce to nic víc než sehnat pár lidí, kteří by se stali členy a nechat zaregistrovat stanovy na Ministerstvu vnitra ČR. Pokusím se zde zveřejnit anketu kdo by měl zájem do takového klubu vstoupit. Myslím, že bychom potom mohli jako organizace prosazovat naše zájmy i na patřičných místech. Jedná se mi hlavně o záchranu II.mlýna v případě totálního krachu. Prosím cyklisty, kteří si tuto aktualitu přečetli aby rozšířily adresu mezi své známé kamarády cyklisty aby o této iniciativě vědělo co nejvíce lidí. Jako zaměstnanec FÚ nemohu ze zákona být v žádném statutárním orgánu. To jen tak na vysvětlení proč se na Vás obracím s tím, aby se toho někdo ujal.    

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reakce na komentář k volbám

(Franta, 15. 6. 2010 18:43)

Myslím,že si nemůžeme stěžovat,máme co si zasloužíme.Pamatujete na starej vtip pro koho budujeme socialismus - no přece pro naše děti ,protože ti pacholci si nic jinýho nezaslouží.
Když jsem se ptal synka koho bude volit,řekl .že knížete.O.K. řekl jsem já bych ho taky volil,kdybych měl 100 táců měsíčně,ale protože je nemam tak budu volit levici.Bohužel socani svou kampaní a Paroubkem s jeho kmotry(viz Benda apod.)taky dost lidí namíchli,takže je nevolily.Takže nešť budeme si utahovat opasky a čekat na další volby.snad ta pravice alespoň dá do pořádku státní finance.Zatím se tedy budeme odreagovávat na kole.
Kolu zdar
FL

Pozdrav do Nového roku

(Petr, 6. 1. 2010 23:35)

Přátelé,
přeji Vám do Nového roku hodně zdraví a také trochu volného času na společné vyjížďky. Ačkoli minulý rok přinesl různé změny, jak v organizaci (stránek), tak i ve vedení cykloskupiny, byl to rok, který nám hodně dal. Viděli jsme kouzelná místa, dostali se do téměř zapomenutých lesních zákoutí a mnohdy spatřili krajinu z ptačí perspektivy. Vám všem přeji i v tomto roce velké zážitky a za sebe si přeji, aby rok 2010 byl alespoň tak dobrý jako ten minulý.